59-sonia.png 88-windisch.png 37-gedy.png
59-sonia.png

1990 yılında Ferrer Grubunun içinde kurulan Sonia S.A., bugün Güney Amerika, Avrupa, Afrika, Asya ve Okyanusya’yı kapsayacak şekilde toplam 15 farklı pazarda doğrudan temsil edilmekte; 90’dan fazla ülkede Sonia markası satılmaktadır.
Yoğun rutubete ve sıcaklık değişimlerine maruz kalan banyo ekipmanlarının uzun ömürlü olması, üretimdeki özeni ve kaliteli malzeme kullanımını zorunlu kılmaktadır. Üretimini kalite, işlevsellik ve tasarım üzerinde şekillendiren Sonia’yı dünya çapında eşsiz kılan, üretimde gösterdiği özen ve kullandığı materyallerin niteliğidir. Büyüyen rekabet ve hızlı çözümlere duyulan ihtiyaç, Sonia’nın entegre hizmetlere yönelmesinin temel sebepleri olmuştur. Sonia’nın sağlamış olduğu teknolojik gelişim ve bu teknolojiyi kullanan deneyimli personeli, Sonia’nın ürünleri için müşteri memnuniyetinin garantisi olmuştur.

Banyo aksesuarlarını cam, metal ve ahşabın değişik kombinasyonları ile birleştiren Sonia, hem kişisel hem de sauna ve spor salonları gibi genel mekanlar için birbirinden şık ve estetik alternatifler sunuyor.