HABER KÖŞESİ
Gömme Rezervuar Seçimi
Gömme rezervuar sistemi adı üstünde seramiklerin altında kalan mekanik bir sistemdir. Mekanik bir sistem doğası gereği arıza yapma riski olan bir sistemdir. Gömme rezervuar arıza yaparsa tamiratı için seramiklerin kırılması gerekebilir. Bu nedenle gömme rezervuar seçimi çok önemlidir. Bazen tüketiciler maliyetten kaçınmak için kalitesiz gömme rezervuar kullanmaktadır. Aslında ne kadar büyük bir risk aldıklarının farkında değildirler.
[Haberin Devamı]
Denizli Devlet Hastanesi’ni Yeniledik
Denizli Devlet Hastanesi artık daha güzel ve ferah mekanlarda hizmet veriyor. Çünkü Şahanlar İnşaat güvencesiyle baştan aşağıya yenilendi.
[Haberin Devamı]
Şahanlar'dan Mimara ve Sanata Destek
Denizli Mimarlar Odası'nın tamamen mimarlardan oluşan amatör tiyatro topluluğu; yedi aydır provalarını sürdürdüğü "Nafile Dünya" isimli tiyatro oyununu PAU Kongre ve Kültür Merkezi'nde "ŞAHANLAR" sponsorluğunda sahneye koydu. Denizlili mimarlar sahnedeki arkadaşlarını yanlız bırakmadı ve salonu tamamen doldurdu. Şahanlar İnşaat yönetim kurulu başkanı Erol Şahan'da oyunculara plaket verenler arasındaydı. 
[Haberin Devamı]
Yerel Basın Reklamlarımız
"Sevinçler paylaştıkça artar" sözüne inanıyoruz ve başarılarımızı yerel basın aracılığıyla zaman zaman  Denizli halkıyla ve "rakiplerimizle" paylaşıyoruz. Son olarak Denizli Gazetesi aracılığıyla; Grohe satış başarımızı ve kaliteli markaları temsil etmedeki yakaladığımız istikrar başarısını Denizlililer ile paylaştık. Bu vesileyle belirtmek isteriz ki; Seranit, Serra, Grohe ve Duravit örneklerinde olduğu gibi, sektörde isim yapmış kaliteli markaları Denizli ile ilk buluşturan hep biz olmaya devam edeceğiz, diğerleri hep bizi takip edecek. 
[Haberin Devamı]
Yeni Depomuzun İnşaatı Tamamlandı
Lojistik anlamında daha hızlı hizmet verebilmek için geçen sene inşaatına başladığımız 2500m2 kapalı, 1000 m2 açık alana sahip prefabrik depomuzun inşaatını tamamladık ve hizmete açtık.
[Haberin Devamı]
Dekorasyon Katımız Hizmete Girdi
Zeminden çatıya kadar her türlü inşaat ve dekorasyon malzemeleri konusunda hizmet verebilen mağazalar oluşturma hedefimiz çerçevesinde Denizli Çamlık Mağazamızın bir katını komple yeniden "dekorasyon mağazası" olarak  dekore ettik. Cafe-Bar konseptiyle dekore ettiğimiz bu katımızda misafirlerimiz parke, duvar kağıdı, doğal taş vb. gibi dekorasyon ürünlerini seçerken bir yandan da çaylarını yudumlayıp kendilerini dostlarıyla bir cafede oturmuş dinleniyor gibi hissediyorlar.  
[Haberin Devamı]